In Tournament News

Lietuvos tinklininkės Klaipėdoje žais 13.20 val. ir 16.40 val.

Klaipėdos miesto širdyje, Teatro aikštėje, dvikova tarp Izraelio ir Baltarusijos rinktinių prasidėjo 12 šalių tarptautinis moterų paplūdimio tinklinio turnyras „Amber Cup – Kredito garantas“. Turnyras išskirtinis ne tik tuo, kad pirmą kartą istorijoje miesto centre išpilta net 150 kubinių metrų smėlio, įrengta tarptautinius standartus atitinkanti tinklinio aikštė su 400 vietų tribūnomis žiūrovams, bet ir itin aukšto lygio komandomis.

Tarptautiniame moterų paplūdimio tinklinio turnyre „Amber Cup – Kredito garantas“ iš viso dalyvaus 12 šalių – Izraelio, Austrijos, Ispanijos, Čekijos, Ukrainos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Rusijos ir Lietuvos atstovės.

Šio turnyro tiesioginę trasliaciją galima stebėti ir internetu: https://youtu.be/fvk80HLIVQI

Klaipėdoje vyksiančiame turnyre Lietuvai ir viena labiausiai mūsų žinomų tinklininkių klaipėdietė Ieva Dumbauskaitė ir jos porininkė Irina Zobina.

Lietuvaitės šeštadienį nuo 13.20 val. susitiks su Izraelio pora – Sofia Starikov ir Anita Dave, nuo 16.40 mūsiškės susitiks su baltarusėmis – Viktoryia Siakretava ir Lizaveta Chabai.

I. Dumbauskaitė ir I. Zobina yra vienintelės lietuvės, kurios atstovauja šiame turnyre mūsų šaliai.

„Pabrėžiu, kad šis renginys visiems žiūrovams yra nemokamas, tad, naudodamasis proga, noriu pakviesti klaipėdiečius ir miesto svečius pasigrožėti aukšto lygio tinklinio kovomis. Geriau vieną kartą išvysti visą tą vaizdą savo akimis iš arti, nei daugybę kartų stebėti per televizijos ekranus“, – pabrėžė vienas iš renginio organizatorių VšĮ „Klaipėdos pliažo tinklinio“ klubo vadovas Andrius Dumbauskas.

I. Dumbauskaitė su I. Zobina neslėpė, kad būtų puiku žaisti šio turnyro finale.

„Tai yra žaidimas ir visko gali būti, bet norėtųsi kuo geriau reprezentuoti Lietuvos vardą“, – akcentavo sportininkės.

Turnyro dalyvės varžysis ne tik dėl nugalėtojų taurės ir garbės, bet ir dėl prizinio fondo – 5000 eurų, kurį įsteigė „Kredito garantas“.

„Toks prizinis fondas atitinka vienos žvaigždutės pasaulio taurės etapo prizinį fondą“, – akcentavo vienas iš varžybų organizatorių Všį „Klaipėdos pliažo tinklinio“ klubo vadovas A. Dumbauskas.

Šeštadienį ir sekmadienį turnyro „Amber Cup – Kredito garantas“ kovos prasidės nuo 10 val. ir tęsis iki vėlyvo vakaro.

Šeštadienį iš viso vyks 12 susitikimų, sekmadienį – 8. Finalas sekmadienį planuojamas – apie 16.30 val.

Pirmąją turnyro dieną vyks grupės kovos, iš kiekvienos grupės į ketvirtfinalius pateks po 2 komandas ir tada bus traukiami burtai. Pirmąsias vietas grupėse iškovojusios komandos susitiks su kitos grupės antrosiomis komandomis.

„Anksčiau buvo svarstyta, kad dalį mačų gali tekti nukelti į paplūdimį, tačiau sudėliojome tvarkaraštį taip, kad visos dvikovos būtų žaidžiamos Teatro aikštėje. Išsiteksime į laiką. Kita vertus, pastarosios dienos žadamos gana vėjuotos, tad paplūdimyje žaisti būtų sudėtinga, o Teatro aikštėje vėją užstos Dramos teatras ir kiti aplinkiniai pastatai. Viskas mums lyg ir idealiai tinka. Pasiruošimas vyksta pagal planą“, – džiaugėsi A. Dumbauskas.

Komandos pagal reitingo taškus suskirstytos į keturis pogrupius po tris. Potencialios turnyro lyderės pirmąją varžybų dieną, šeštadienį nesusitiks, kadangi žais skirtinguose pogrupiuose. Tarp lyderių pagal reitingo taškus yra priskiriamos lietuvės (A pogrupis), suomės (B), ukrainietės (C) ir ispanės (D).

„Yra daug apylygių komandų ir scenarijus gali būti labai įvairus. Pavyzdžiui, gana pajėgi yra Švedijos komanda, tačiau ji pastaruoju metu mažai žaidė tarptautiniuose reitinginiuose turnyruose ir nesusirinko taškų. Manau, kad intrigų bus ir nuo to žiūrovams – tik įdomiau“, – pabrėžė A. Dumbauskas.

Turnyro organizatoriai – Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla (LAM) ir VšĮ „Klaipėdos pliažo tinklinio“ klubas.

Daugiau informacijos apie tarptautinį moterų paplūdimio tinklinio turnyrą „Amber Cup – Kredito garantas“, joje dalyvausiančias komandas, jų pasiekimus, susitikimų laiką ir kitą aktualią informaciją galima rasti oficialiame šio turnyro interneto puslapyje www.beachvolleyambercup.com.

Čia yra sudėliotos ir visos pogrupių dalyvės. Po kiekvienų dvikovų čia bus įkelti ir rezultatai.

Start typing and press Enter to search